Czym się zajmuję?Pracuję głównie z kobietami, które doświadczyły przemocy fizycznej, psychicznej, emocjonalnej, ekonomicznej...

a także z osobami uwikłanymi w uzależnienie i współuzależnienie - osobami dotkniętymi krzywdą, wykluczonymi z rodziny, poniżanymi, nieakceptującymi siebie, odczuwającymi bezsilność.

 

Wspólnie określamy, jakie wzorce doprowadziły do stanu, w którym decydujecie się na zmianę.

Niczego nie zrobię za Was, to Wy samodzielnie pracujecie z emocjami, z zatrzymanym w ciele bólem i cierpieniem. Ja tylko...

 

Wskazuję, jak odbudować wewnętrzny spokój, eliminując poczucie zagrożenia, lęk, strach i ogólnie pojęty stres.

 

Pokazuję, jak odzyskać poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości i godności oraz celu życiowego, pozbywając się negatywnych myśli typu: nie jestem dość dobra/dobry, nie zasługuję, to nie dla mnie, jestem niczym/nikim, nie chcę żyć, życie jest cierpieniem...

 

Reszta zależy od Was!

Jeśli chcesz...

 

Pracując z wykorzystaniem prostej techniki, dowiesz się, jak kreować swoją przyszłość, wzbogacając ją w szczęśliwe zdarzenia i korzystne zbiegi okoliczności.

 

Usuniesz przeszkody z drogi swojego życia, czyniąc tę wędrówkę wspaniałą, bogatą przygodą.

 

Odkryjesz swoje pasje i talenty, a następnie zaczniesz z nich korzystać  oraz podejmować działania zgodne z nimi i przynoszące satysfakcjonujące profity.

 

Poznasz mechanizmy, którymi kierujesz się w doborze partnera, dowiesz się dlaczego nieświadomie wchodzisz w nieszczęśliwe związki, usuniesz programy, które Cię ku temu pchają, po czym zbudujesz związek zgodny z Twoimi uczuciami.

 

Ból fizyczny to tylko manifestacja zakłóconego przepływu energii, blokady emocjonalnej powstałej w ciele na skutek określonego przeżycia. Gdy docieramy informacyjnie do zdarzenia - nasz genialny umysł nam je pokazuje - pozbywamy się nieświadomej reakcji, czyli bólu, schorzenia, choroby... Odzyskujemy zdrowie.

 

Uzyskasz dostęp do pełni życia, którego głównym celem jest spełnienie oraz uzyskanie stanu szczęścia :)

 


                                                                                Więc co robimy?

 

 • Pozbywamy się destrukcyjnych wzorców jak niszczenie zdrowia przez nałogi, poczucie winy, gniew, złość, nienawiść, zazdrość.
 • Określamy, dlaczego wciąż wiążesz się z partnerami mającymi na nas niszczący wpływ i likwidujemy wzorce, dzięki czemu możemy stworzyć szczęśliwy związek.
 • Odnajdujemy i usuwamy kody powodujące tak zwane choroby genetyczne; w rzeczywistości są to wyłącznie przenoszone z pokolenia na pokolenie zapisy w pamięci komórkowej.
 • Przywracamy komfort snu; eliminujemy bezsenność, koszmary, tzw. płytki sen, nocne poty itp.
 • Pozbywamy się wzorców zdrady, określamy skąd pochodzą i kto był ich autorem.
 • Usuwamy blokady powodujące zaburzenia: odżywiania, seksualne; odzyskujemy energię życiową i wiarę w siebie.
 • Odnajdujemy przyczyny bezpłodności (na poziomie energetycznym), poronień, problemów z utrzymaniem ciąży i innych patologii w tym obszarze.
 • Pozbywamy się programów podlegania kontroli i kontrolowania; wychodzisz z przestrzeni przymusu lub obrony; odzyskujesz wolność wyboru.
 • Odnajdujemy przyczynę samoponiżania, myśli samobójczych, potrzeby "karania siebie" i pozbywamy się zachowania.
 • Pracujemy z dolegliwościami bólowymi. Odnajdujemy ich przyczynę i usuwamy blokady.
 • Unieszkodliwiamy wewnętrznego krytyka; określamy, kto manipuluje naszymi myślami i wychodzimy spod jego władzy.
 • Określamy, dlaczego jesteśmy podatni na wykorzystywanie i zmieniamy to.
 • Uwalniamy od programów, które zawiadują Twoimi negatywnymi zachowaniami jak agresja, poniżanie innych, pogarda.
 • Znajdujemy przyczyny niepowodzeń, pecha, biedy, nieludzkiego traktowania przez innych, fobii, lęków, koszmarów, nerwic itd.
 • Minimalizujemy poczucie żalu po stracie przez zrozumienie (rozwód, rozstanie, śmierć...).
 • Eliminujemy objawy depresji, poczucie krzywdy, żalu, potrzeby zemsty w PTSD (zespół stresu pourazowego) po traumatycznych przeżyciach jak wypadek, przemoc fizyczna, seksualna, psychiczna.
 • Usuwamy przeszkody na drodze do dobrobytu. Spójrz na Naturę: obfitość jest stanem naturalnym. Przywracając równowagę energetyczną, sprawisz, że dostatek stanie się dla Ciebie czymś naturalnym.
 • Eliminujemy przyczyny problemu Twojego dziecka: nocne moczenie, nadpobudliwość, obgryzanie paznokci, agresja, blokady w przyswajaniu wiedzy (dziecko ma niskie oceny), wycofanie, lęki, koszmary senne, splątanie i t.d.

 

W efekcie pracy stajesz się istotą otwartą, radosną, kochającą i kochaną, potrafiącą stworzyć ciepłe relacje, a Twoim udziałem staje się dobrobyt i dobrostan.

 

Zaczniesz w pełni korzystać z własnej energii życiowej i przestaniesz zasilać nią tak zwanych pasożytów energetycznych.

 

 Uwaga! Nie pracuję z osobami będącymi pod czynnym wpływem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.

 Moje życiowe motto:
Ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy.